Menu

Hobbyhouse.pl – Oficjalny sponsor Survival Test 2014

 • hobbyhouse (2)Choć propagujemy przetrwanie bez użycia wynalazków cywilizacji, tak doskonale zdajemy sobie sprawę, jak potrafi podnieść morale choćby malutki ogrzewacz katalityczny w kieszeni, albo rozpalanie ognia zapalniczką żarową… Tak to już jest, ze człowiek dąży do maksymalnego komfortu – niezmiernie ważnego elementu w sztuce przetrwania. Czasem, szczególnie w prawdziwej sytuacji należy wykorzystywać wszystko to co pomoże w wybrnięciu z impasu – do końca nie rezygnujmy z wygód..

  Niezmiernie miło nam obwieścić, że do grona sponsorów, aktywnie wspierających organizację Survival Test 2014 dołączył HobbyHouse.pl, który nie po raz pierwszy przygotował upominki i nagrody dla uczestników. W HobbyHouse.pl znajdziecie dla siebie zarówno poważniejszy sprzęt turystyczny, jak i niezliczoną ilość gadżetów przydatnych w outdoor, od plecaka po kuchenkę turystyczną – komplet rzeczy w jednym miejscu.

  Przy okazji zapraszam do zapisów na Survival Test 2014: ltulej@gmail.com

  Pozdrawiam

  Łukasz

   

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz