Menu

Wioska na drzewach – już w piątek !

 • Kiedy zaczynamy?

  Już w piątek 23 czerwca 2017, od godziny 18:00 (oczywiście można przyjechać na miejsce już wcześniej), zamieszkamy na hamakach i platformach stanowiących konstrukcję nazwaną „Wioska na drzewach”

  Co zabrać?

  Weźcie ze sobą przede wszystkim śpiwór. Hamaki dostarcza nasz ulubiony Lesovik Outdoor Hammocks, więc będzie można komfortowo wisieć między drzewami, nie tylko na platformach. Potrzebować będziecie niezbędnik turystyczny (jakaś menażka/kubek i sztućce), gdy przyjdzie do jedzenia. Warto zabrać ze sobą prowiant i napoje (na miejscu mamy dostęp do czystej, pitnej wody). Planowany jest jeden syty posiłek z darów łąk i lasów, które otaczają naszą miejscówkę. Ponieważ obóz jest stacjonarny, a miejsce parkingowe tuż tuż – to tak na prawdę możecie zabrać sporo. Czujcie się komfortowo.

  Czy można się zapisać na miejscu?

  Niestety nie. Każde wydarzenie skrupulatnie planujemy i przygotowujemy, choć jesteśmy mistrzami adaptacji, to wolimy uniknąć manipulacji sprawnym mechanizmem. Zapisać się można kontaktując się bezpośrednio z Łukaszem (ltulej@gmail.com tel:501 137 372)

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz