Menu

Kolejne edycje Wioski na drzewach!

 • Wielkimi krokami nadchodzą kolejne edycje wioski na drzewach

   Już w połowie sierpnia, w weekend 19-20.08.2017 odbędzie się kolejna edycja wioski na drzewach. Znów zawiśniemy pod koronami drzew w Truskawce, na terenie stajni, przylegającej bezpośrednio do Kampinoskiego Parku Narodowego. Trochę wyprzedzając fakty: pierwszy weekend września już szykujemy repetę!

  Czy będzie fajnie?

   Tego, że będzie fajnie możecie być pewni! Wydarzenie już od lat cieszy się popularnością i zdaje się wypełniać przestrzeń w naszym outdoorowym świecie. Doskonałe narzędzie wypoczynku i relaksujących aktywności. Najlepiej świadczą o powyższym podobne do tych relacje:
  No chodź, będzie fajnie
  Z Warszawy na weekend

  Jak dojechać do Truskawki?

   To urokliwe miejsce położone jest dosłownie w środku Puszczy Kampinoskiej. „Stajnia Truskawka” to ukryta wśród drzew mała osada, która jest doskonałym miejscem na nocleg, zastępującym obozowisko w Roztoce (nieczynne już od roku). Planując wycieczki warto ułożyć trasę tak, żeby tam zajrzeć, leży bowim blisko czerwonego szlaku.

  Do końca lipca promocja! Koszt tylko 85 zł!

  Zgłoszenia kierujcie na ltulej@gmail.com

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz