Menu

Małe dramaty – prawdziwy test sztuki przetrwania 2013

 • trafiony_kleszczem„Już był w ogródku, już witał się z gąską”[…]

  Dosłownie na dzień przed długo oczekiwanym szkoleniem Survival Test „Brain Inside” (UWAGA: Zmiana terminu szkolenia na 15-17 listopad 2013) zmógł mnie nieziemski ból głowy, otwieranie oczu wybitnie nie sprawiało przyjemności i do tego co chwila te dreszcze z wysokiej temperatury… Lekarz pierwszego kontaktu od razu wypisał skierowanie do szpitala i wezwał karetkę, nie było dyskusji żeby nałykać się prochów i posiedzieć w domu. No w mordę misia – pomyślałem tyle trzeba jeszcze dokręcić przed przyjazdem uczestników, tyle jest jeszcze wyzwań z innego sektora życia, a jak tu zadbać o najbliższych…. Dramat, co tu zrobić?

  Czasem tak właśnie się zdarza w życiu, że ni stąd, ni z owąd przychodzi uderzenie. Nie sposób się zabezpieczyć. Taka katastrofa, godzina 0, coś nieprzewidywalnego i nieuniknionego, mającego wpływ na dalszy ciąg zdarzeń, wręcz determinuje co będzie dalej.

  Wtedy należy zaadaptować się do sytuacji. Wspólnie z kolegami instruktorami, podjęliśmy decyzję o przełożeniu terminu Survival Test „Brain Inside” na termin „za dwa, trzy tygodnie” – czyli jak wyjdę już ze szpitala i zamienię pidżamę na spodnie robocze.

  W tak zwanym międzyczasie koledzy będą dokształcali survivalowo podczas otwartych warsztatów survival, najprawdopodobniej w Płd-Zach. części Warszawy – przygotujcie się więc na kolejną mega-dawkę wiedzy. Niebawem szczegóły.

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz