Menu

Mazury Challenge 18-20 styczeń 2013

 • II edycja Mazury Challenge już w styczniu! Znów serce mazur – Giżycko, ugości uczestników zimowego obozu przetrwania. Mamy nadzieję że tym razem śnieg i zimowa aura będą nam towarzyszyć od samego początku. Ponownie staniemy w szranki z zimnem, autami 4×4, ratownictwem w ekstremalnych warunkach i survivalem – zimową sztuką przetrwania.

  Prawdziwe wyzwanie dla ludzi, którzy wychodzą z domu po przygodę!

  Przygotowaliśmy arcyciekawe zajęcia dla ludzi outdooru, nastawione na umiejętność reagowania w kryzysowych sytuacjach.

  Obsługa auta wyprawowego w terenie i triki stosowane przez czołową załogę zawodów 4×4. Andrzej Ponomarczuk opracował szkolenie, które kompleksowo obejmuje obsługę auta terenowego, nie obędzie się bez wyciągarek, hi-lift i trapów. Tylko praktyczne działania, zgodnie z zasadą, że człowiek najszybciej uczy się tego co zrobi. Odpalaliście już kiedyś auto „na krótko”…?

  Zawodowi ratownicy z CSU Medaid przygotowali dla nas cały pakiet sytuacji, z którymi spotkali się w swojej działalności, a które są doskonałym materiałem szkoleniowym dla ludzi chcących się sprawdzić i zwiększyć wiedzę z zakresu ratowania drugiego człowieka – zajęcia tylko dla odpowiedzialnych i „świadomych” podróżników.

  Instruktorzy TooleySuvival.pl przygotowali zaś zajęcia, dzięki którym przetrwanie zimowych nocy na szlaku z dala od schroniska, będzie możliwe. Jak zabezpieczyć się przed chłodem, jak ochronić się przed dziką fauną, lub podczas mrozu rozpalić ogień – to tylko niektóre zagadnienia zimowego survivalu, które przećwiczymy na miejscu..

   Przygotujcie się na wyzwanie, przygotujcie się na Mazury Challenge 2013!

  Honorowy patronat nad imprezą objęła Pani Burmistrz miasta Giżycko!

  O tym jak było podczas ostatniej edycji, niech świadczą materiały i relacje uczestników:

   

   


  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz