Menu

Promocyjne ceny szkoleń w TooleySurvival

 • Do końca roku trwać będzie promocja cenowa w TooleySurvival !

  Macie niepowtarzalną okazję przeżycia ciekawej przygody, z cyklu ABC przetrwania, po obniżonej o 50% cenie !

  Nie wiem, czy zdecydujemy się jeszcze na takie upusty, bo niestety komercja tego świata zakradła się niemal w każdy zakątek życia.

  Dotychczasowe grupy wypowiadają się jedynie w superlatywach o ABC przetrwania, więc jesteśmy pewni, ze ta oferta trafi do Was.

  „dzięki Łukasz za fajną wyprawę z dziećmi. Dziewczyny wróciły zachwycone do domu. Sześciolatka i dziesięciolatka zauroczone szczególnie sztuką rozpalania ognia. Tak trzymać i radzę wprowadzić zajęcia dla dzieci. Fanów – nie tylko z FB będziesz miał na 1000% bo wycieczka kształcąca. Zdecydowanie polecam.”

  – Tomek D. (dyrektor w dużej korporacji)

  „Dzisiaj śmigałam po lesie z kompasem, uczyłam się rozpalać ogień, łamać w lesie :>, poznałam nowe zastosowanie tamponów…itp. Świetna zabawa w doskonałym towarzystwie i szczerze POLECAM!!! Kurs dla każdego!!!!

  – Kasia W. (specjalista BHP)

  Kto by pomyślał, że takie podstawowe działania w lesie, jak rozpalanie ogniska krzesiwem i łukiem ogniowym, budowanie schronień czy „małpowanie” na linach i moście linowym może dać tyle przyjemności i zabawy. Naprawdę świetnie się bawiłam na Tooley Survival. Idealne rozwiązanie na aktywny odpoczynek, czerpanie ciekawej wiedzy od instruktorów (np. jak otrzymać ogień bez pomocy iskry i zapalniczki). GORĄCO polecam wszystkim ;]

  – Karolina B (uczennica liceum)

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz