Menu

Shortcode Test

HobbyHouse.pl

Oferujemy głównie sprzęt turystyczny oraz akcesoria do rekreacji. Firma powstała z pasji do aktywnego wypoczynku i szukania praktycznych rozwiązań w życiu codziennym. Naszą misją jest dostarczanie użytecznych przedmiotów, które pomogą przyjemnie spędzić wolny czas.

Laplander

 Jesteśmy wyspecjalizowanym sklepem dostarczającym wyposażenie dla miłośników bushcraftu, survivalu i turystyki.
Wiemy jak istotna jest niezawodność sprzętu w warunkach wyprawowych, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości produkty, które nie zawiodą w sytuacjach, gdy będziecie ich potrzebowali.

Lesovik

Lesovik to pierwszy polski producent profesjonalnych hamaków turystycznych. Nasza manufaktura tworzy kompletne systemy, które zapewnią relaksujący wypoczynek w każdych okolicznościach – w długiej podróży lub w zaciszu ogródka, na popołudniowym spacerze i na wyprawie na koniec świata!

Projekt Bushcraft

Projekt Bushcraft powstał z pasji, którą dzielimy, a którą jest obcowanie z przyrodą. Nasza działalność zamyka się w trzech słowach – Przyroda, Przygoda i Wiedza. Na naszych warsztatach tworzymy warunki, które pozwalają uczestnikom optymalnie wykorzystać własne talenty, poznać i sprawdzić samego siebie. Jednocześnie dajemy możliwość poznania uroków i technik przetrwania na łonie przyrody, oraz szansę przeżycia wyjątkowych wrażeń.

SPSS

Stowarzyszenie Polska Szkoła Survivalu 

Wioska na drzewach

Wioska na drzewach jest pomysłem autorskim, chronionym prawem patentowym. Pośród koron drzew, zawieszamy przenośne konstrukcje, w formie platform stalowych z siatką z taśm nośnych o dużej wytrzymałości, które umożliwiają zwiedzanie górnych partii lasu, bez dotykania ziemi. Platformy są rozwiązaniem mobilnym, które można zwiesić dosłownie w każdej lokalizacji posiadającej skupiska drzew. Platformy przeszły długą drogę od momentu pierwszego prototypu, po formę obecną. Zmieniły się materiały i wygląd platform. Opracowano optymalne metody zawieszania instalacji, często składającej się z zestawu ponad 4 platform. Wszystko zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort korzystania z konstrukcji.