Menu

Szkoła przetrwania Tooleysurvival rozpoczęła działalność

 • Udało się dopełnić wszelkich formalności i nasza szkoła przetrwania rozpoczęła swój żywot !!!

  Celem istnienia szkoły jest propagowanie idei pełniejszego życia, przez poznanie technik sztuki przetrwania, potrzebnej nie tylko w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia, ale także na co dzień, w relacjach międzyludzkich, biznesie.

  Jak pozbyć się ze słownika słowa „problem”, jak podnieść się po upadku, przekuć porażkę w sukces, jak być szczerym w stosunku do siebie i otaczającego świata. To można wypracować, a metod jest wiele. Kilka z nich znamy…

  Szkoła przetrwania Tooleysurvival powstała by pokazać trochę inny świat ludziom, którzy tłoczą się w miejskiej przestrzeni. Pragniemy zapoznać współczesnego człowieka z jego prawdziwa naturą. Zadanie trudne i ambitne, lecz nie nieosiągalne.

  Program szkoleń dostosowany do wymogów odbiorcy zawiera całą gamę atrakcji i szkoleń z zakresu surwiwalu. Każdy znajdzie dla siebie ciekawy element.

  Poprzez zajęcia traperskie, przez militarno-surwiwalowe klimaty, po ASG i przeprawy samochodami terenowymi. Wkrótce to wszystko pojawi się w oficjalnej ofercie szkoły.

  Przygotowujemy także ciekawy cykl szkoleń z zakresu surwiwalu miejskiego. Wszystko jednak, w swoim czasie…

  Zapraszam

  Łukasz Tulej

  „Tooley”

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz