Menu

Uciekli i przetrwali – Civilian SERE 1-3 sierpień 2014

 • IMG_1808Wyciągnięci z okowów miasta, wprost w nieznany teren. Ich zadaniem było przetrwać, ukryć się, uciec i w końcu ewakuować z zagrożonej strefy. Zdani sami na siebie, bez wsparcia z zewnątrz i wygód cywilizacji – czy mieszczuchy mają szanse przeżyć, gdy zdjąć ochronny parasol?

  Na starcie pojawiło się czterech uczestników, czterech z fasonem – chcieli się przekonać, jak to jest walczyć o przetrwanie na prawdę. Choć włos im z głowy nie spadł (wręcz nie mieliśmy nawet takiego zamysłu), to emocje, jakie przeżywali uczestnicy, były jak najbardziej realne. Odpowiednio zainscenizowane sytuacje, tło fabularne i wyzwania outdoor, pozwoliły na przekazanie sporej dawki wiedzy i dalsza inspirację naszych bohaterów.

  Zapraszamy do galerii zdjęć (choć to tylko wycinek całości – tyle możemy zdradzić) Często jest tak, że po prostu najlepiej zobaczyć świat na własne oczy, bo emocji i zdarzeń nie da się utrwalić, na żadnym nośniku.

  IMG_1835

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz