Menu

„Wielka księga ziół” Bremness Lesley

 • Hej.

  Kolejna książka – tym razem pułkownik. jest u mnie już długo, zakupiona wraz z „Wielką księgą ogrodów” Pokaźne albumowe wydanie plasuje ją jako pozycje do przeglądania w domu przy kawie. „Wielka księga ziół” nie jest książką typowo o ziołach i ich przeznaczeniu, nie ma w niej wielu pozycji, ale zawiera wiele przydatnych informacji o życiu wśród ziół, tworzeniu i pielęgnowaniu roślin i ogrodów z ziołami. zawiera podstawowe informacje o ich hodowli i wykorzystaniu.

  Autor: Bremness Lesley
  Wydawca: Wiedza i Życie Wydawnictwo
  Okładka: twarda, 288stron
  Data premiery: 1998-01-01
  przekład z ang. Joanna Cieśla et al.
  Tyt. oryg.: Complete book of herbs.
  Opracowanie graficzne Toni Rann i Nancy Chase
  Seria Encyklopedia „Wiedzy i Życia”
  ISBN 83-85231-24-2     

  Książka zawiera bardzo dużo informacji na temat sadzenia, uprawy, zastosowania [również w kosmetyce] ziół, napisana jest w bardzo przystępny sposób, z dużymi rycinami i zdjęciami, zawierajacymi szczegułu budowy rośliny w różnym stadium wzrostu. Ksiązka pokazuje w bardzo prosty sposób w bardzo szerokim spektrum stosować zioła w praktyczny sposób, uprawa, przechowywanie, przetwory, napary, sałatki, maści i sosy.

  Zapisz

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz