Menu

Chatka traperska na naszym bagnie

 • Otulina puszczy kampinoskiej, podmokłe torfowisko, z wysepkami suchego lądu, porośnięte sitowiem, brzozami i setkami gatunków roślin. Nad brzegami cieków wodnych wygrzewają się zaskrońce, a wieczory wypełnia odgłos setek żabich gardeł – a to przecież tylko jedne z mniejszych kręgowców odwiedzających nasz teren szkoleniowy. Bobry, sarny, łosie, dziki, jelenie – wszystko bieży, by skosztować wiosny na przyleśnej polanie. W takich okolicznościach chcemy uczyć Was jak przetrwać i wczuć się w naturę.

  W dbałości o budowę klimatu szkoleń, postanowiliśmy wzbogacić teren o chatkę traperską, przykrytą darnią – takie miejsce, gdzie zamienimy się w stare plemię. Wysiłkiem wielu rodzin, pracą zespołową postawiliśmy już trzon naszego szałasu. Mamy dach, podłogę i większość ścian. Wspólne działania z takimi ludźmi, to czysta przyjemność.

  Każdy kto zaangażowany jest w budowę chatki – w ramach warsztatów otwartych – jest zawsze mile widzianym gościem na bagnie. Możecie korzystać z infrastruktury w dowolnym czasie (dajcie mi tylko znać, żebym nie prowadził w tym samym czasie szkoleń) – w końcu chatka to nasze wspólne dzieło.

  Z weekendu na weekend, miejsce staje się coraz bardziej przytulne, z czasem wydeptana trawa odrośnie, a zieleń pokryje dach i ściany szałasu – kto gotów na chillout po szkoleniu?

  Galeria zdjęć z budowy:

  Budowa chatki traperskiej na bagnach

  Budowa chatki traperskiej na bagnach

  Wielcy budowniczowie (zawsze macie możliwość bezpiecznego snu na bagnie – Wy i Wasi bliscy):

  Bartosz Osiecimski, Grażyna Osiecimska, Michał Wojtaszek, Stanisław Tus, Piotr Chmielarz, Anna Goździalska, Norbert Śliwowski, Marcin Śliwowski, Damian Zoruk, Krzysztow Gutowski, Ewa Gutowska, Tosia Gutowska, Michał Szymczak, Andrzej Prądzyński, Agnieszka Prądzyńska, Jerzy Manikowski, Dawid Król, Maciek Michalski, Małgosia Wójcicka, Tomasz Larek, Łukasz Sobczyk …

   

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz