Menu

Dzikie rośliny jadalne i trujące Bruno P. Kremer

 • Jakiś czas temu Bellona wydała ciekawą publikację „Dzikie rośliny jadalne i trujące” Bruno P. Kremera Tłumaczenie: Ewa Ziegler-Brodnicka
  Książka w formacie A5 posiada 192 strony w miękkiej oprawie.

  bruno-p-kremer-dzikie-rosliny-jadalne-i-trujace-cover-okladka[1]Autor w bardzo przystępnej formie zebrał ponad 200 opisów roślin.
  Książka jest bardzo intuicyjnie podzielona w/g kolorów owoców, zioła, oraz kolory owoców.

  Każdy Gatunek przedstawiony jest przez dobrą fotografię, ikony opisujące zbiór, czy jest jadalny, formę spożywania, porę kwitnienia. Zawiera króetkie treściwe opisy pochodzenia, występowania, zastosowania oraz informacje które warto wiedzieć o danym gatunku, ciekawostki i proste przepisy przyrządzania.  Tak dokładny opis i przedstawienie roślin pozwala na prawie bezbłędne rozpoznanie.
  Już na wewnętrznej stronie okładki widzimy kalendarz zbiorów niektórych gatunków, a na 3 okładce mamy obrazkowo przedstawione podstawowe pojęcia.

  Książkę polecam wszystkim entuzjastom przyrody i początkującym zbieraczom, format jest bardzo przyjazny i szybko integruje się z plecakiem:) .

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz