Menu

Gikon.pl – Sponsor nagród w Survival Test „Brain Inside” 2013

 • logo_but_nigaMocne szkolenia wymagają od uczestników pewnego wysiłku, niekoniecznie fizycznego. Czasem wysiłek polega na pokonaniu samego siebie: pokonaniu senności, marazmu, strachu itp.- wszystkich tych elementów gdzie to umysł / siła ducha są, moim zdaniem, elementem wiodącym.

  Życie uczy jednak, że wytrwałość i wewnętrzna siła nie pozostają bez nagrody!

  Survival test sam w sobie, daje uczestnikom nagrodę w postaci bezcennego doświadczenia. Dobrze jednak wiemy, że przyjemnie jest też mieć namacalny dowód, symbol, pamiątkę związaną z przeżyciem przygody. I tu na scenę wchodzi….

  elipsa_black

  Gikon.pl jest oficjalnym sponsorem nagród dla uczestników podczas Survival Test „Brain Inside” 25-27 październik 2013! Pośród uczestników rozlosujemy nagrody związane z outdoorem, które na pewno warto mieć w ekwipunku, idąc na szlak, gdzieś hen w dal… Piotr rozważnie dobiera asortyment swojego sklepu, konsultując się z praktykami: górołazami, leśnymi ludkami i całą gamą szaleńców-zapaleńców – w ten sposób oferuje sprawdzone i polecane rozwiązania. Warto spojrzeć na www.gikon.pl.

  Bardzo dziękujemy za piękny gest w imieniu wszystkich biorących udział w Survival Test „Brain Inside”.

  Pozdrawiam

  Łukasz

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz