Menu

Już niebawem Survival Test Olsztyn

 • „Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem, gdyż egzamin daje na początku” – To zdanie zainspirowało mnie do realizacji, wraz z Survival.Olsztyn.pl, szkolenia będącego prawdziwą próbą sił dla miłośników sztuki przetrwania.

  Założenie jest takie, aby postawić uczestników w warunkach jak najbardziej zbliżonych do faktycznych np. w przypadku katastrof, zagubień, zaginięć. Tu bardzo duży nacisk kładziemy na realizm, a instruktorzy na równi z uczestnikami pokonują trudności. W środku listopada narażeni bedziemy na niesprzyjające warunki pogodowe, niedobór żywności, brak zaplecza sanitarnego etc. – survival…

  Odpowiednio przygotowany scenariusz, pokazuje pewien schemat radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nie tylko w terenie. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją psychikę i hart ducha – to prawdziwe wyzwanie dla zwolenników sztuki przetrwania, taki test, na który wielu, mimo chęci, nie może się zdecydować.

  Nad zdrowiem uczestników czuwać będzie zespół medyczny, w tzw. ciepłym zakątku. Przez cały czas uczestnicy będą mogli zrezygnować z kontunuowania szkolenia.

  To jest wydarzenie na które czekało wielu. Ilu będzie miało odwagę zmierzyć się z wyzwaniem?

  Wyzwaniem rzuconym samemu sobie!

  Wydarzenie odbędzie się 16-18 listopad 2012, w okolicach Olsztyna

  .Zapraszamy do kontaktu

   

   

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz