Menu

LESOVIK na wiosce na drzewach 2013 !

 • Świat nie przestaje zaskakiwać! Mamy zaszczyt powitać w gronie organizatorów wioski na drzewach, kolegów z LESOVIK !

  Slide 1Ich pasja do hamaków i outdooru dorównuje naszej. Powiem więcej, poszli nawet dalej – w projektowanie i oferowanie nowatorskich rozwiązań. Wielce prawdopodobne, że podczas wioski na drzewach, poznacie różne alternatywy i konfiguracje hamakowania – „You gonna love IT”. Rafał z LESOVIK, osobiście poprowadzi część zajęć, związaną z bezpiecznym i wygodnym bytowaniem, na tworach zawieszonych między drzewami.

  A to nie koniec miłych niespodzianek! LESOVIK użyczy także hamaki dla uczestników wioski – piękny gest, za który serdecznie dziękuję w imieniu swoim i uczestników!

  Czy wspomniałem o niespodzinkach?

  Otóż, otrzymaliśmy także wsparcie od zaprzyjaźnionego zakładu z art. metalowymi „IZA-STAL”: cztery metalowe składane ramy na podniebne platformy! Takie mobilne rozwiązanie znacznie ułatwia sprawy – nie ma juz potrzeby pożyczania ściętej drężyny od leśniczych, proces składania jest uproszczony, waga zestawu zminimalizowana – same zalety!

  Dziękujemy!

  Z każdym małym kroczkiem dążymy do doskonałości, mając nadzieję, że dzięki temu będziemy jeszcze lepiej spełniać naszą misję. Chodźcie na dwór, słońce wyszło, zieleń bujna, świat na nas czeka!

  Pozdrawiam

  Łukasz

   

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz