Menu

Mazury Challenge – dziękujemy za współpacę

 • Zimowe szkolenie, w sercu Mazur – Giżycku zakończone. Zorganizowaliśmy kurs, który przyniósł uczestnikom nowe doświadczenia, wiedzę i nieco inne spojrzenie na niektóre aspekty życia. Choć mróz trzymał srogi, a zadania postawione przed uczestnikami wymagające, przetrwaliśmy w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej – survival w najlepszym wydaniu.

  Organizacja takiego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez właściwej współpracy konkretnych ‚graczy’ :

  Pani Burmistrz m. Giżycko Jolanta Piotrowska objęła patronat honorowy nad wydarzeniem, co dodało nam skrzydeł, a dzięki zaangażowaniu Wydziału Promocji miasta (wielki ukłon dla Pana Sebastiana Rosa i Pani Liliany Florkiewicz) mogliśmy ustawić nasz obóz, nad Kisajnem.

  Bez wydatnej pacy 4FIX – Andrzeja Ponomaczuka i Łukasza Flisa, życie obozowe i szkolenia offroad przyjęłyby zupełnie inny wymiar. Dziękuję koledzy za współpracę na miejscu.

  CSU Medaid wsparł nas wysyłając jednego z lepszych ratowników medycznych jakich znam – Sławka „Felka” Voelkela. To dzięki niemu mogliśmy wchłonąć tak dużą dawkę praktycznej wiedzy – jak zwykle I klasa.

  Olbrzymie wsparcie, nie tylko medialne stanowiła Feeria, którą na miejscu reprezentował Kacper Wiśniewski. Bez dobrego ducha i pozytywnego nastawienia, szkolenie nie byłoby tak barwne, jak to miało miejsce.

  Czym byłoby szkolenie lodowe, bez eksperta z ExtremeDive, Filipa Wiśniewskiego, który przedstawił nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także w praktyce pokazał jak poradzić sobie w okowach lodu.

  Za namiot techniczny, nasz „ciepły zakątek” dziękujemy PHU Sawak – gdyby nie zaplecze,  jakie nam daliście, mogłoby być krucho…

  Dziękujemy Wam wszystkim za pomoc w organizacji i udział w projekcie Mazury Challenge 2013 „Wyzwanie Zima”.

   Zapraszamy do materiałów opisujących szkolenie:

  Mazury Challenge 2013 – relacja Moniki
  Relacja Mazury Challenge – okiem Karoliny
  Mazury Challenge 2013 – szkoła przetrwania nad jeziorem Kisajno
  Zimowy obóz przetrwania

   


   

  Pozdrawiam

  Łukasz tulej 

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz