Menu

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu – po prostu radość!

 • Już sporo wody upłynęło od ostatniego wpisu. Wciąż coś się dzieje, coś odciąga uwagę od prowadzenia strony, kierując moją uwagę na inne tematy. Nie ma tego złego, we wszystkim można znaleźć pozytyw. Jedną z takich pogodnych stron, był udział TooleySurvival.pl w Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu, organizowanych przez Evento.

  Miałem przyjemność poprowadzić tam cykl wykładów, propagując wiedzę o sztuce przetrwania. Wśród outdorowców, spotkałem zarówno tych lubiących adrenalinę, jak i tych idących w stronę wyciszenia. Wspinacze, biegacze, rowerzyści, trekkerzy, spacerowicze – całe spektrum ludzi, którzy często wyruszają na szlak – zaszczyt Was poznawać. Dla takiej audiencji warto przejechać kilka Km i poopowiadać.

  Myślę, że podczas prelekcji i warsztatów, przedstawiłem trochę inne spojrzenie na surwiwal. Mam nadzieję, że choć trochę zainteresowałem Was sztuką przetrwania.

  Musze przyznać, że zaskoczyła mnie liczba gości podczas wykładów i warsztatów – bardzo dziękuję za Wasze, tak liczne przybycie !

   

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz