Menu

Pakujemy manatki i „spadamy na drzewo” !

 • Mamy komplet uczestników do obozu pośród koron drzew! Dziś sprzęt pakujemy do auta, a już jutro zawieszamy pod niebem infrastrukturę – będzie co zwiedzać.

  W ostatniej chwili, do naszej nadrzewnej społeczności, dokooptowała grupa młodych adeptów surwiwalu, w ramach akcji społecznej Stowarzyszenia Polskiej Szkoły Surwiwalu – „Szkolne Koła Survivalowe”. Akcję wspieramy także i my!

  Nie byłoby to możliwe, gdyby nie hojność naszego sponsora, czyli firmie ABACO Transport  Specjalistyczny, która od 30 lat dba o wysoki standard usług.

  Dzięki ich pomocy, możliwy był zakup materiałów i sprzętu specjalistycznego na potrzeby szkoleń, dla najmłodszych uczestników tego wydarzenia, czyli spełnili marzenia dzieciaków o udziale w tym przedsięwzięciu. Brawo!

  Wszystkich, którzy nie zdążyli się zapisać zapraszamy do odwiedzania strony lub fanpage na FaceBook w poszukiwaniu aktualności i zdjęć ‚na żywo’.

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz