Menu

Przyjaciele – sponsorzy

 • Michał w czapce Brain Inside

  fot. Monika Lasek

  BrainInside_logoGdzieś za kulisami toczą się rozmowy, dywagacje, kalkulacje, czy warto realizować jakąś inicjatywę, ile pracy potrzeba, czy mamy tyle czasu itd… Nierzadko realizacja dobrego szkolenia nie przynosi pożądanego lub wręcz żadnego dochodu – pozostaje praca dla  idei.. Dobrze, że pasji nie brak.

  buf_logo_blackCzasem wystarczy drobny gest z przyjaznej strony i od razu jest moc! Wraca siła do działania i podejmowania inicjatyw. Czasem tak się składa, że wśród przyjaciół i znajomych znajdują się ludzie przedsiębiorczy, pełni energii pionierzy w swoich branżach. Każdy wyjątkowy na swój sposób i przy tym „dusza człowiek”. Ostatnio wsparli mnie duchem, do realizacji kolejnego szkolenia, a uczestnikom podarowali przyjemne „drobiazgi”.

  Za każdą firmą, każdym logiem, kryje się człowiek z krwi i kości. Człowiek, któremu gdzieś tam w duszy coś gra i ciągnie w outdoor. Człowiek z charakterem.

  Janek z kompasem od Gikon.pllogo_but_nigaCieszę się że mogłem Was poznać i wsparliście mnie dobrym słowem i darami dla uczestników – to są gesty które budują. Dziękuję Wam!

  Agata, Piotrek, Kamil – trzymam kciuki za Wasze inicjatywy! Każdy z Was ciągnie swój wózek, a mimo to macie jeszcze parę, żeby wspierać innych – szacun!

  Z pasją iść przez życie!

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz