Menu

Survival test 15-17 listopad 2013 – zapisy trwają

 • Jak przygotować się do „Brain Inside Survival test”? Jak przygotować się „na wszelki wypadek? Jak przewidzieć nieprzewidziane? Zadajecie pytania co zabrać ze sobą, ile szpeju można wrzucić na plecy i co dokładnie będzie potrzebne podczas szkolenia?

  Przede wszystkim weźcie się w garść i zabierzcie silną wolę, pogodę ducha i otwarty umysł. Przygotujcie się tak, jak na wyjście w teren na 3 dni. Ubierzcie się ‚na cebulkę’, weźcie trochę wody pitnej i sprzęt biwakowy jakiego używacie normalnie. Teren jest wymagający, a pogoda może nas nie rozpieszczać – to jest część wyzwania. (Sugestie dotyczące ekwipunku będę wysyłał mailem bezpośrednio do uczestników.)

  Ułożyliśmy program survival testu (program pierwotny przygotowaliśmy wspólnie z Survival.Olsztyn.pl ) tak, abyście mieli szansę się sprawdzić, przeżyć coś prawdziwego. Prawdziwa lekcja przeżycia, gdzie odeszliśmy od konwencji instruktorzy vs. uczestnicy. Tutaj razem podejmujemy wyzwania, planujemy i realizujemy cele.

  Przetrwanie, to taki aspekt życia, o którym możnaby dłuugo dywagować, ale podobnie jak np. ze skokiem na bungee – jak nie spróbujęsz, to do końca nie dowiesz się o co chodzi…

  Organizacyjnie:

  • Udział w szkoleniu to koszt 200 zł.
  • Dla absolwentów szkoleń w TooleySurvival.pl zniżka 25%.
  • O udziale w szkoleniu decyduje kolejnosć wpłat.
  • Liczba miejsc: 15 (część już zajęta)
  • Szkolenie odbedzie się w okolicach wsi Nowe Polesie gm. Leoncin, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

  W przypadku pytań, kontakt: Lukasz.Tulej@tooleysurvival.pl

  Uczestnicy powinni zapoznać się z treścią oświadczenia uczestnika i regulaminem szkoleń.

  UWAGA: Zmiana terminu szkolenia na 15-17 listopad 2013

  Pozdrawiam

  Łukasz

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz