You are here

SurvivalTest „Brain inside” 15-17 XI 2013 – relacja

Co robisz w ten weekend? Jadę na SurvivalTest 😀
I będziecie spali w namiotach? W namiotach? Nie. Spali …. hmmm trudno nazwać to spaniem.
Przecież zimno będzie? Przymrozek, deszcz i bagno też będzie „all inclusive” w przyrodzie.

Cieszą mnie takie rozmowy jak przypomnę je sobie po powrocie z weekendu pełnego przygód i wrażeń.  Miało być miło, ciepło i przyjemnie, przynajmniej taka była prognoza na pierwotny termin wyjazdu. Kilka dni przed wyjazdem musieliśmy przenieść termin o 3 tygodnie. Im bliżej terminu tym byłem bardziej pewien, że nie będzie to łatwy i przyjemny biwak, Zapowiadano sporo niższą temperaturę, zamglenia i możliwe opady deszczu.

W piątek późnym popołudniem byliśmy już na miejscu, słońce zachodzi już o 15.47. Krótkie przygotowania i oczekiwanie na uczestników.Wieczorem już byli wszyscy, w umówionym miejscu, po zapoznaniem się z terenem przypomnieliśmy fabułę o ekspedycji zatrzymanej przeciwnościami losu w nieprzyjaznym terenie daleko od siedlisk ludzkich. Od tego momentu kolejne wydarzenia zaskoczyły, a następne godziny dla uczestników były sporym wyzwaniem.

Grupa podjęła wyzwanie i dzielnie radziła sobie z zadaniami, mimo niesprzyjających warunków pogodowych pierwszej nocy był przymrozek, w dzień spora wilgotność powietrza a kolejnej nocy mżawka i wychładzający wiatr. Każdy miał okazję sprawdzić siebie w trudnych warunkach i w sytuacji zaskoczenia.
Jeśli chcesz poznać szczegóły programu zapraszamy na kolejny SurvivalTest. Tych wrażeń, odczuć, i doświadczeń każdego uczestnika nie da się opisać.

IMG_09514 IMG_09515 IMG_09520 IMG_09523 IMG_09590

Top