Menu

Szkolenia i życie

  • Tak się układają zdarzenia w moim życiu, że już szósty raz organizuję szkolenie, które pierwotnie miało być przygotowaniem mojej ekipy do wyprawy na Syberię, czyli Mazury Challenge. Lata mijały, była Afryka, Azja Środkowa, Bliski Wschód, ale nie miałem okazji do zimowego przejazdu przez np. Jakucję. W międzyczasie wyszkoliliśmy zastęp ludzi, którzy aktywnie ratują innych, wykazują się inicjatywą i prą w życiu naprzód. Mocna szkoła. Przez te wszystkie lata sporo osób miało okazję przeżyć wielką przygodę.

    2016 rok przyniósł mi za to okazję do przemierzenia trzech ameryk autem w ramach gigantycznego przedsięwzięcia podróżniczego, jakim jest Ameryka Halika. Na trasie jest kilka etapów, w których doświadczenie z polskiego bieguna zimna, będzie nieocenionym wkładem w powodzenie wyprawy.  Niestety nie mam możliwości osobiście przejechać każdego Km trasy,  gdyż podróż trwać będzie dwa lata (wciąż trwa nabór do poszczególnych składów). 

    Jestem wyszkolony, jestem gotowy. Ot takie przemyślenie – pomyślałem że się tym podzielę. Warto jest się szkolić w różnych dziedzinach, by móc korzystać z okazji, jakie daje życie.

    Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
  • sprzęt turystyczny

    Zapisz