Menu

TooleySurvival.pl w Ethno Cafe Bílý Koníček

 • 6 marzec 2012, wieczór w Muzeum Etnograficznym, przy ul. Kredytowej w Warszawie. Ponad dwadzieścia osób przyszło posłuchać opowieści o wpływie cywilizacji na człowieka, o sztuce przetrwania i życiu na szlaku, w przytulnej kafejce i  przy kubku ciepłej herbaty.

  Byłem zaszczycony mogąc poprowadzić tę prelekcję. Uczestnicy różnili się wiekiem, doświadczeniem, zainteresowaniami, jednak temat prelekcji – survival – połączył nas wszystkich sprawiając, że wieczór ten spędziliśmy w bardzo przyjaznej atmosferze.

  Gdy rozpocząłem swoją opowieść, choć sam nie mogłem w to uwierzyć, dopadła mnie straszliwa trema, jak mawiają artyści. Przy okazji tego napadu paniki, mogłem zaprezentować sposób zwalczania tego uczucia technikami psychofizycznymi. Krótkie ćwiczenie oddechu z uciskiem na przeponę, uspokoiło rytm serca i pozwoliło opanować emocje. Dzięki wsparciu i wyrozumiałości publiczności, rozpoczęliśmy jeszcze raz i tym razem wszystko poszło już tak jak powinno.

  Przez dwie godziny rozmawialiśmy o priorytetach i technikach przetrwania, nie tylko w skrajnych sytuacjach. Goście obecni na prelekcji, dzielili się swoimi doświadczeniami obrazując dodatkowo materiał, który był aktualnie omawiany – żebyście posłuchali tych historii.. Czapki z głów dla życia, piszącego dla nas scenariusze.
  Bardzo dziękujemy Kasi z Ethno Cafe za zaproszenie i mamy nadzieję na kolejne spotkania propagujące zdrowy styl życia i survival.

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz