Menu

Urodziny TooleySurvival.pl

 • Rok temu oficjalnie rozpoczęliśmy działalność!

  ZdjęcieIle od tamtej pory upłynęło wody w rzekach, ilu ciekawych ludzi wzięło udział w naszych zajęciach, lub spotkaliśmy ich na szlaku przygody, ile uśmiechów, radości, doznań, przeżyć – nie sposób policzyć. Blask na twarzy każdego z Was, możliwość obserwowania jak pokonujecie własne słabości, jak rozwijacie się i zmieniacie swoje spojrzenie na świat, to dla nas olbrzymi ładunek pozytywnej energii.

  Dziękujemy Wam za tę moc, dziękujemy że z nami jesteście. Pokazujecie, że warto wkładać wysiłek i krzewić wiedzę o sztuce przetrwania.

  Takie urodziny to dobry moment, żeby na chwilkę się zatrzymać i podsumować działalność szkoły, to czas na refleksje o tym co można poprawić, ulepszyć, dodać do programów szkoleniowych. Po każdym szkoleniu prosiłem Was o odpowiedź na kilka pytań w ankietach ewaluacyjnych. Pytania te dotyczyły jakości szkolenia, zasobu przekazywanej wiedzy, sposobu jej przekazywania i ewentualnych uwag. Mnogość pozytywnych opinii i zachwytów, sprawiła że z radością podejmowaliśmy nowe wyzwania. Na pytanie czego zabrakło w szkoleniu, czego byście chcieli, odpowiedź była niemal u wszystkich taka sama: „Więcej, chcemy więcej” – jeszcze więcej wyzwań, wiedzy i przygody.

  W nadchodzącym roku chcemy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom. Przygotowaliśmy programy szkoleniowe, wyszukaliśmy ciekawe tereny do prowadzenia zajęć, a także kilka propozycji na podróże.

  Weekendy eksploratorów, czyli zwiedzanie zabytków historii pochłanianych przez czas, połączone z nauką improwizowanych technik linowych.

  Survival experience, czyli kilkudniowe doświadczenie terenowe weryfikujące Was samych, tylko dla tych, którzy chcą się sprawdzić.

  Warsztaty dziedzinowe, czyli całodniowe ćwiczenia poszczególnych elementów ‚leśnej’ sztuki przetrwania tj. woda w terenie, działania z ogniem, żywienie w naturze, poruszenie się w trudnym terenie.

  Podróże krajowe i zagraniczne, zarówno te o charakterze bardziej komercyjnym, jak i te naukowo-badawcze, gdzie wspólnie będziemy planować i konstruować eskapady.

  Dla Was przyjaciele, będziemy kręcić tym kołem i mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie dla siebie interesującą domenę.

   

  Pozdrawiamy

  Zespół TooleySurvival.pl

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz