Menu

Wioska na drzewach „Leniwy L(en)iwiec”

 • IMG_1648Już niebawem, w ostatni weekend maja (lub pierwszy weekend czerwca) zapraszamy Was do wspólnego hamakowania i odpoczynku, połączonego z zajęciami z zakresu sztuki przetrwania.
  Tegoroczna edycja wioski na drzewach odbędzie się w malowniczych okolicach rzeki Liwiec, nad samym jej brzegiem. Konstelacja drzew umożliwia powieszenie do 5 hamaków wokół platform. Ta edycja wioski umożliwia udział 10 – 12 osób (w zależności od stopnia zażyłości uczestników), zapewniając im komfortowy wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. wioska na drzewach - puste platformyZa gorąco? No to chlup do wody, prosto z platformy! Jest miejsce na ogień, jest miejsce na relaks, jest miejsce na naukę –  flora bujna w miejscu zajęć gwarantuje, że będzie co podjadać z zielonej spiżarni! Jest także miejsce na zajęcia linowe – czyli improwizowane techniki linowe wykorzystywane w survivalu, także się pojawią! Dla chętnych również pionierska przeprawa przez rzekę.

  Przygotujcie się na kolejny powiew świeżości i bezpośredni kontakt z naturą. Kto wie, może uda nam się zaobserwować bobry w naturalnym środowisku, wołające co chwila „Eeeej”!

  Niebawem ruszą zapisy, rezerwujcie czas i trzymajcie kciuki za słoneczną pogodę.

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz