Menu

Nie ma złej pogody, na dobrą przygodę

 • Nie ma złej pogody

  Ostatni weekend na Mazowszu przebiegł pod znakiem chmurki, można by powiedzieć  złej pogody. Opady atmosferyczne co jakiś czas zmuszały outdoorowców do zbierania lub przykrywania sprzętu obozowego i to zapewne pochmurne niebo oraz nieciekawa prognoza przyczyniły się do tak kameralnego wydania wioski na drzewach. To też i aurze dziękujemy za przeprowadzenie wstępnej selekcji uczestników. Zgłosili się i przyjechali prawdziwi zapaleńcy – tacy którzy jak ja uważają, że każda pogoda jest dobra, na dobrą przygodą, a taką niewątpliwie  jest udział w tym wydarzeniu. 

  Pokonać lęk

  Olbrzymią satysfakcję czerpiemy z momentów, w których udaje Wam się przełamać lęki. Początkowo niepewne ruchy na nadrzewnych kratownicach, z czasem nabrały płynności i zdecydowania. Aneta z portalu „No chodź, będzie fajnie” jest tym razem tego najlepszym przykładem – wybrała nocleg na najwyższej platformie, choć na początku towarzyszyło jej co najmniej niedowierzanie. 

  Coś nowego

  Jak sami uczestnicy przyznają warto spróbować czegoś nowego – i mowa tu nie tylko o noclegu w koronach drzew. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję spróbować i samodzielnie przyrządzać dzikie rośliny jadalne, inni zaskoczeni byli skutecznością improwizowanych technik linowych, a nocna nawigacja podobała się wszystkim. To oczywiście tylko część z aktywności, które animowały czas wolny mieszkańcom wioski na drzewach.

  Zapraszamy na kolejne edycje wioski i pozostałe zajęcia ZielonaStrona.net

   

   

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz