Współpraca

Zacznij z nami działać – zapraszamy

Wiele działań wymaga wsparcia gdyż nie jesteśmy obeznani we wszystkich dziedzinach,  każdy z nas jest specjalistą w swoim kawałku. Aby móc spełniać wymagania większej grupy odbiorców dzielimy się wiedzą i posiadanym doświadczeniem. W wielu działaniach – warsztatach, kursach, szkoleniach – razem równolegle współpracujemy aby rzetelnie przekazać wiedzę.

Wielokrotnie spotykamy się prywatnie i służbowo w różnych okolicznościach związanych z przyrodą, bushcraftem, surwiwalem, outdoorem.

Aktualnie w ramach działalności outdoorowej aktywnie współpracuję i polecam współpracę z przedstawionymi niżej osobami, organizacjami, do których mam pełne zaufanie.
Są to między innymi instruktorzy survivalu, eksperci w swoich dziedzinach, członkowie Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu.

Chętnych do nawiązania współpracy zapraszam do KONTAKTU

Camlot

Camlot Survival

Fotorelacje z wypraw, testy przydatnych narzędzi, nowinki ze sklepów outdoorowych, wszystko co może interesować specjalistów i entuzjastów aktywnego spędzania czasu.

LOGO partnerzy mapa 16x9 HH

HobbyHouse.pl

Oferujemy głównie sprzęt turystyczny oraz akcesoria do rekreacji. Firma powstała z pasji do aktywnego wypoczynku i szukania praktycznych rozwiązań w życiu codziennym. Naszą misją jest dostarczanie użytecznych przedmiotów, które pomogą przyjemnie spędzić wolny czas.

LOGO partnerzy mapa 16x9 AALL

Survivall

SurvivAll.pl to portal internetowy o tematyce szeroko pojętej sztuki przetrwania. Misja portalu zawiera się w jego nazwie: z języka angielskiego – „Survive” – „przetrwać” oraz „All” – „wszystko”. SurvivAll.pl promuje i upowszechnia sztukę przetrwania wraz z tematami pokrewnymi takimi jak: survival, bushcraft, prepping, ratownictwo, itd. Informujemy i edukujemy poprzez artykuły, wywiady, relacje, reportaże i newsy.

LOGO partnerzy mapa 16x9 LESOVIK

Lesovik

Lesovik to pierwszy polski producent profesjonalnych hamaków turystycznych. Nasza manufaktura tworzy kompletne systemy, które zapewnią relaksujący wypoczynek w każdych okolicznościach – w długiej podróży lub w zaciszu ogródka, na popołudniowym spacerze i na wyprawie na koniec świata!

LOGO partnerzy mapa 16x9 PB

Projekt Bushcraft

Projekt Bushcraft powstał z pasji, którą dzielimy, a którą jest obcowanie z przyrodą. Nasza działalność zamyka się w trzech słowach – Przyroda, Przygoda i Wiedza. Na naszych warsztatach tworzymy warunki, które pozwalają uczestnikom optymalnie wykorzystać własne talenty, poznać i sprawdzić samego siebie. Jednocześnie dajemy możliwość poznania uroków i technik przetrwania na łonie przyrody, oraz szansę przeżycia wyjątkowych wrażeń.

LOGO partnerzy mapa 16x9 SPSS

SPSS

Stowarzyszenie Polska Szkoła Survivalu 

LOGO partnerzy mapa 16x9 Wioska

Wioska na drzewach

Wioska na drzewach jest pomysłem autorskim, chronionym prawem patentowym. Pośród koron drzew, zawieszamy przenośne konstrukcje, w formie platform stalowych z siatką z taśm nośnych o dużej wytrzymałości, które umożliwiają zwiedzanie górnych partii lasu, bez dotykania ziemi. Platformy są rozwiązaniem mobilnym, które można zwiesić dosłownie w każdej lokalizacji posiadającej skupiska drzew. Platformy przeszły długą drogę od momentu pierwszego prototypu, po formę obecną. Zmieniły się materiały i wygląd platform. Opracowano optymalne metody zawieszania instalacji, często składającej się z zestawu ponad 4 platform. Wszystko zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort korzystania z konstrukcji.