Referencje i refleksje uczestników

„dzięki Łukasz za fajną wyprawę z dziećmi. Dziewczyny wróciły zachwycone do domu. Sześciolatka i dziesięciolatka zauroczone szczególnie sztuką rozpalania ognia. Tak trzymać i radzę wprowadzić zajęcia dla dzieci. Fanów – nie tylko z FB będziesz miał na 1000% bo wycieczka kształcąca. Zdecydowanie polecam.”

– Tomek D.

„Dzisiaj śmigałam po lesie z kompasem, uczyłam się rozpalać ogień, łamać w lesie :>, poznałam nowe zastosowanie tamponów…itp. Świetna zabawa w doskonałym towarzystwie i szczerze POLECAM!!! Kurs dla każdego!!!!

– Kasia W.

„Kto by pomyślał, że takie podstawowe działania w lesie, jak rozpalanie ogniska krzesiwem i łukiem ogniowym, budowanie schronień czy „małpowanie” na linach i moście linowym może dać tyle przyjemności i zabawy. Naprawdę świetnie się bawiłam na Tooley Survival. Idealne rozwiązanie na aktywny odpoczynek, czerpanie ciekawej wiedzy od instruktorów (np. jak otrzymać ogień bez pomocy iskry i zapalniczki). GORĄCO polecam wszystkim ;]”

– Karolina B.

„wspaniała zabawa, ale nie tylko… przedewszystkim przyjemne z pożytecznym. Świerze powietrze, las i przyroda. Można się nauczyć wiele pożytecznych rzeczy… co to jest topinambur (chyba wreszcie zapamiętam tę nazwę), jak rozpalić ognisko za pomocą łuku ogniowego oraz oraz poznać podstawowe techniki wspinaczkowe. Gorąco polecam :)”

– Agnieszka B.

„survival test” był dla mnie mega zaskakujący, pod wieloma względami. rany się goją, siniaki zmieniają barwy a ja jestem szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tym szkoleniu i walczyć o przetrwanie z fantastycznymi ludźmi. dzięki :)”

 – Jola S.

„uważam ten czas za dobrze spędzony, nie myślałam o niczym innym, jak o tym co robię w danej chwili. Genialny odstresowywacz, można pokonać wiele swoich barier. Czekam na kolejny wypad z Wami. 🙂 „

– Kasia J.

Relacje uczestników:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *