Relacja Survival Test – „Kazik”

Imprezę pod nazwą Survival Test, która odbyła się w dniach 16-18.11.12, możemy w pełni zaliczyć do udanych.

Pierwszy raz mogliśmy współpracować z ludźmi kompletnie nam nieznanymi w trudnych warunkach gdzie od każdej osoby zależało powodzenie zadania postawionego nam przez organizatorów na początku imprezy.

Nie zdradzając szczegółów możemy z pewnością stwierdzić, że wydarzenie to nadało słowu „survival” jego pierwotne znaczenie na co szczerze mocno liczyliśmy. Podziękowania dla uczestników, którzy stworzyli mocną grupę potrafiącą rozwiązywać problemy pewnie i bez zbędnego chaosu.

Wielkie podziękowania zostawiliśmy na koniec dla samych organizatorów z Survival.Olsztyn.pl i TooleySurvival.pl. Bez zbędnego słodzenia, poważne i profesjonalne podejście do tematu, urozmaicanie wydarzenia o przeróżne pozoracje wymagające na uczestnikach współdziałania i trzeźwego myślenia oraz stworzenie specyficznego klimatu charakterystycznego dla podjętej tematyki.
Szczerze liczymy, że impreza będzie się rozwijać i zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą się sprawdzić do śledzenia terminów przyszłych imprez.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji która została zamieszczona i nadal jest aktualizowana o nowe zdjęcia na stronach organizatorów:

http://www.facebook.com/pages/survivalolsztynpl/282268758497431

http://www.facebook.com/pages/TooleySurvival/147139435371892

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *